slider3
slider4

ارائه دهنده برترین

اپوکسی

کفپوش اپوکسی

کفپوش پلی اورتان

کفپوش اپوکسی پارکینگ

اپوکسی_پلی اورتان
پوشش راحت تمیز شونده اپوکسی و پلی اورتان
-اپوکسی -کفپوش –کفپوش اپوکسی –ترازو –terrazoo –کفپوش ترازو -دکوراتیو -کفپوش پلی اورتان -پلی اورتان -آنتی استاتیک-لغزش-کفپوش ورزش -کفپوش شهربازی -آنتی باکتریال -ترمز گیر -ابروباد – قیمت اپوکسی–اپوکسی-کفپوش دکوراتیو -کفپوش پارکینگ –رنگ اکسین-اکسین –oxyin –oxin-- کفپوش اپوکسی-رزین اپوکسی-ضدلغزش-ضد لغزش- سرگیر-رمپ-کفپوش رمپ-پوشش صنعت اکسین –کفپوش قیمت -کفپوش بهداشتی آنتی استاتیک –قیمت کفپوش اپوکسی-قیمت کفپوش –قیمت کفپوش –قیمت اپوکسی –قیمت کفپوش در منزل –قیمت کفپوش پارکینگ –قیمت اپوکسی-اتاق پاک -کفپوش بیمارستانی -رنگ تخصصی -رنگ های صنعتی -رنگ اپوکسی -رنگ پلی اورتان -رنگ محافظتی -خوردگی –رنگ –جلاهاونماها –نما- کف –اپوکسی- کفپوش -رنگ -عایق -محافظ -صنعتی -رنگ مخصوص -هاردنر -پارکینگی –پارکینگ –کفپوش پارکینگ –کفپوش -پارک ها -شهربازی -دکورنما -کفپوش اپوکسی -کفپوش پلی اورتان -اپوکسی -پلی اورتان -اکسین -پوشش صنعت اکسین -محافظ رطوبت -محافظ نما -عایق کف -عایق صوتی -رنگ اپوکسی -رنگ پلی اورتان -epoxy floor –epoxy –anti slip- -flooring -color -self - floor covering-کفپوش-کفپوش اپوکسی-رزین اپوکسی-ضدلغزش-ضد لغزش- سرگیر-رمپ-کفپوش رمپ-slip-epoxy-oxyin -anti slip system- ترمز پله-سرگیر-ضدلغزندگی-پله-رمپ -

برتری عملیاتی

با تحقیق و استفاده از مواد اولیه و محصولات با کیفیت و همچنین پایبندی به اصول اجرائی گام به گام تا بدست آوردن محصول نهایی با کیفیت ، اکسین این اطمینا ن را به مشتریان خود میدهد که تمامی پروژه ها در زمان قید شده در قرارداد تحویل خواهد شد.

فکر نوآوارنه

ما بر این باوریم که همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا و بکارگیری خلاقیت و فکر نو در نتیجه نهایی پروژه بسیار تاثیرگزار است. اکسین با تحقیق در مورد کاربردهای نوآورانه ( محصولات موجود و جدید ) پذیرای اجرای ایده های خلاقانه شما نیز می‌باشد.

خدمات پس از فروش

شرکت اکسین با توجه به اطمینانی که از کیفیت محصولات خود دارد ،ضامن محصولات خود خواهد بود و مشتریان گرامی را بعد از خرید تنها نمی گذارد و با ارائه خدمات پس از فروش ، ضامن خرید شما خواهد بود.

مشتری محوری

توجه داشتن و گوش فرا دادن به خواسته های مشتریان از جمله کاربران نهایی و ارائه راهکار مناسب در راستای حصول کارایی ، دوام و زیبایی و از همه مهمتر صرفه اقتصادی کارفرمایان از ویژگی های بارز اکسین می باشد.

محصولات ما: برند برتر تنوع بالا

شرکت پوشش صنعت اکسین

مدیریت پوشش صنعت اکسین پس از فعالیت در صنایع پلیمر و رنگ و با توجه به کمبودهایی که در کاربرد علمی و عملی پوششهای ورزشی و صنعتی وجود داشت تصمیم به تاسیس شرکت پوشش صنعت اکسین با هدف توسعه پایدار, رشد علمی همراه با اعتماد عملیاتی در زمینه رنگها و پوششهای تخصصی از جمله کفپوش اپوکسی و پلی اورتان پایه گذاری شد تا صاحبان صنایع و مدیران فضاهای شهری و صنعتی جهت محافظت بیشتر از دارائیها و سرمایه با خیالی آسوده از تکنیکها و راهکارهای نوین جهانی بهره‌مند شوند. ما با جذب مجرب ترین نیروها در راستای ارائه خدمات با اتکا به سالها تجربه موفق در مسیر پیشرفت و ارتقا گام بر می داریم و مفتخریم که شما با انتخاب اکسین همواره آسوده خاطر بوده اید. مشاوره رایگان و تحویل به موقع، هدیه شرکت اکسین به شماست….